Sign in

Fito një Jaguar F-Pace duke vënë baste për sportet në Melbet

Chris
28 dhj 2022
Chris Horton 28 dhj 2022
Share this article
Or copy link
 • Lojtarët Melbet mund të fitojnë një Jaguar F-Pace 5.0 550 SVR në janar
 • Bet në çdo treg sportiv për mundësinë për të fituar një makinë të re Jaguar
 • Lojtarët e rinj mund të regjistrohen me kodin promovues të Melbet 130B ET për të marrë 130 dollarë bonus!
Melbet Jaguar F-Pace 5.0 550 SVR
Melbet.com po dhuron një Jaguar F-Pace 5.0 550 SVR krejt të re në janar.

Melbet është global dhe ofron baste sportive dhe lojëra kazino në internet për qindra mijëra lojtarë në vende në të gjithë botën.

Të gjithë lojtarët e regjistruar kanë mundësinë të fitojnë një makinë të re sportive Jaguar thjesht duke vendosur baste sportive.

Kur vendosni baste kualifikuese në librin sportiv përpara datës 10 janar, do të futeni në një short çmimesh.

Promovimi është i disponueshëm për të gjithë lojtarët e regjistruar të Melbet .

Nëse nuk jeni regjistruar ende në këtë faqe të njohur bastesh online, hapni një llogari duke përdorur Kodi promovues i 130BET për të kërkuar një bonus ekskluziv të mirëseardhjes me vlerë deri në 130 dollarë ose ekuivalentin e monedhës)

Pasi të keni hapur llogarinë tuaj, atëherë do të keni mundësinë të fitoni një Jaguar F-Pace , si dhe shumë çmime të tjera!

Si punon:

 • Vendosni baste kualifikuese në çdo treg sportiv, duke u siguruar që të gjitha bastet të vendosen me koeficient të paktën 1.4
 • Sa herë që vendosni një bast deri më 10 janar 2023, do të merrni bileta promocionale
 • Më 11 janar, Melbet do të bëjë shortin e çmimeve ku një lojtar me fat do të fitojë një Jaguar F-Pace 5.0 550 SVR re!

Në total, qindra çmime do të fitohen më 11 janar.

Përveç makinës Jaguar , qindra lojtarë të regjistruar do të fitojnë iPads , iPhones , Airpods , smartfonë, baste falas dhe shumë të tjera.

Për të marrë pjesë, thjesht:

 1. Hyni në llogarinë tuaj në Melbet.com ose regjistrohuni duke përdorur kodin promovues 130BET
 2. Klikoni butonin "Merr pjesë" që gjendet në faqen e ofertave.
 3. Vendosni baste kualifikuese në çdo treg sportiv
 4. Merr bileta promovuese për çdo bast të pranueshëm të vendosur përpara datës 10 janar 2023.

Shorti i çmimeve do të bëhet më pas në Melbet.com më 11 janar 2023.

Paç fat!

Termat dhe Kushtet e Promovimit

 • Duhet të jeni mbi 18 vjeç për të vënë bast
 • Kjo ofertë është e disponueshme deri më 10.01.2023 (23:59 +3 UTC ).
 • Mund të marrin pjesë vetëm lojtarët e regjistruar të Melbet .
 • Ju duhet të zgjidhni të merrni pjesë në ofertat e bonusit duke u identifikuar në llogarinë tuaj dhe duke klikuar "Cilësimet e llogarisë - Pjesëmarrja në ofertat e bonusit"
 • Për të marrë pjesë në këtë promovim dhe për të marrë bileta promocionale, duhet të klikoni në butonin "Merr pjesë" në faqen e ofertës.
 • Biletat kreditohen pasi bastet të jenë shlyer.
 • Kushtet e plota mund të gjenden në Melbet.com