Sign in

Luaj në Melbet

Po kërkoni të luani në Melbet? Ky është faqja e duhur. Identifikohu më poshtë për qasje.

Tema e parazgjedhur

Melbet Sport


melbet sports

Melbet ofron baste në mbi 30 sporte të ndryshme. Ju mund të bastni në të gjitha sportet tuaja të preferuara, me mijëra tregje të ndryshme bastesh të disponueshme çdo ditë.

Bastet e drejtpërdrejta janë të disponueshme në shumë sporte, duke përfshirë futbollin, tenisin, kriketin, basketbollin dhe shumë më tepër. Lojtarët gjithashtu mund të bastojnë në eSports çdo ditë.

Kazino Melbet

Kazinoja në internet Melbet ka mijëra lojëra të ndryshme. Lojtarët mund të luajnë të gjitha lojërat më të mira nga ofruesit më të mirë të programeve kompjuterike në botë.

Kazinoja Melbet ka lojëra elektronike në internet dhe lojëra tavoline, si dhe blackjack , ruletë dhe më shumë.

Identifikohu për të parë të gjitha lojërat dhe promovimet e disponueshme të kazinosë, me lojtarët në gjendje të marrin rrotullime dhe freeroll falas.

melbet casino

Melbet Poker


melbet poker

Lojtarët mund të luajnë poker online kundër lojtarëve nga e gjithë bota në Melbet.

Regjistrohuni dhe hyni në llogarinë tuaj për të luajtur lojëra të njohura poker në PC ose pajisjen tuaj celulare.

Kodi promovues i Melbet NEWBONUS mund të përdoret në të gjitha produktet Melbet . Përdorni kodin kur regjistroheni për të marrë bonusin më të madh të mirëseardhjes në dispozicion.

Faqja zyrtare e Melbet

Kodi promovues i Melbet është NEWBONUS .

Lojtarët e rinj duhet të përdorin kodin promovues ' NEWBONUS ' kur hapin një llogari për të kërkuar ofertën më të madhe të bonusit. Deri në $1750 bonus është i disponueshëm kur përdorni këtë kod.

Kodi merr lojtarë të rinj deri në 130 dollarë bonus bastesh sportive – 30% më shumë se oferta standarde.

Në kazinonë Melbet , kodi ' NEWBONUS ' u lejon lojtarëve të rinj të marrin deri në 1750 dollarë bonus kazino, plus 290 rrotullime falas.

Përmbledhja e kodit të promovimit Melbet

Produkt Shuma e bonusit Kod promocional
Melbet Sport 130 dollarë 130BET
Kazino Melbet 1750 dollarë + 290 rrotullime falas 130BET
Lojtarët e rinj duhet të përdorin kodin promovues NEWBONUS kur hapin një llogari për të kërkuar ofertën më të madhe të bonusit. Deri në $1750 është në dispozicion si bonus!
Bonusi Melbet është shumë i lehtë për t'u kërkuar.

Kur hyni në faqen e internetit të Melbet , do të shihni një buton 'Regjistrimi'. Klikoni mbi të dhe zgjidhni të regjistroheni duke përdorur numrin tuaj celular, adresën e emailit ose detajet e mediave sociale.

Në formularin e regjistrimit, do të pyeteni nëse keni një kod promocional. Shkruani kodin ' NEWBONUS ' këtu.

Pasi të jeni regjistruar, atëherë mund të kërkoni bonusin tuaj.

Për të marrë bonusin, bëni depozitën tuaj të parë. Ju do të merrni një bonus depozite 100% deri në 130 dollarë kur përdorni kodin NEWBONUS në librin sportiv. Ose ju merrni të parën nga pesë bonuset e depozitave nëse zgjidhni bonusin e kazinosë.

Duhet më pak se një minutë për të plotësuar formularin dhe për të bërë një depozitë, dhe pasi ta keni bërë këtë, mund të filloni të vendosni bastet tuaja.

Kodi promovues i Melbet NEWBONUS duhet të përdoret kur hapni një llogari në mënyrë që të merrni këtë ofertë bonus. Hapni një llogari duke përdorur këtë kod dhe pjesa e parë e bonusit tuaj mund të jetë në llogarinë tuaj të re në pak minuta nga tani.