Sign in
  Aplikacioni

  Aplikacioni

  Shkarkoni aplikacionin Melbet në Android ose iOS falas

  • Çfarë ka të re në lidhje me aplikacionin
  • Informacioni i aplikacionit Melbet
  • Kodi promovues i aplikacionit Melbet
  • Shkarkimi i aplikacionit Melbet
  • Pyetjet e shpeshta të aplikacionit Melbet

  Aplikacioni Melbet

  Melbet është një faqe globale bastesh, në dispozicion në PC dhe pajisje celulare në të gjithë botën. Nëse jeni duke përdorur një telefon celular ose tablet, ju mund të hyni në platformën e plotë të basteve përmes shfletuesit tuaj celular. Përndryshe, ju mund të shkarkoni Melbet Aplikoni dhe hyni te libri sportiv, kazino online dhe produkte të tjera.
  Pasi të jeni regjistruar, ju mund të shkarkoni Melbet aplikacioni i aktivizuar Android ose iOS pajisje falas. Për të marrë aplikacionin, hyni në llogarinë tuaj dhe më pas prekni 'Qasja në uebfaqe' për të shkarkuar ose skedarin apk për Android pajisje, ose iOS aplikacioni.

  E tëra çfarë ju duhet të bëni është të prekni ikonën përkatëse të sistemit operativ dhe shkarkimi do të fillojë menjëherë.

  Aplikacioni ju lejon të përdorni të gjitha zonat e Melbet faqe interneti. Ju mund të vendosni baste sportive, luaj lojra kazino, të bëjë një depozitë, tërhiqni fitimet tuaja, shijoni transmetimin e drejtpërdrejtë dhe merrni mbështetjen e klientit.

  Çfarë ka të re në lidhje me aplikacionin

  Informacioni i aplikacionit Melbet


  Android po
  iOS po
  Kërkohet hapësirë e lirë 6 0 mb
  Çmimi Pa pagesë për t'u shkarkuar
  Kodi i promovimit të aplikacionit NEWBONUS
  Baste sportive po - Regjistrohuni dhe shkarkoni aplikacionin për të hyrë në librin sportiv
  Transmetim direkt po - Regjistrohuni dhe më pas shkarkoni aplikacionin për të hyrë në transmetime të drejtpërdrejta
  Shënime: Android dhe iOS aplikacioni funksionon. Të iOS aplikacioni është testuar në modele nga iPhone 4 dhe më të reja. Android aplikacioni i testuar në modele të ndryshme duke përfshirë Google Pixel, Huawei , Motorola , Oppo , Samsung Sony dhe me shume.

  Kodi promovues i aplikacionit Melbet

  Lojtarët e rinj mund të përdorin Melbet kod promocional NEWBONUS kur bashkoheni për të marrë një bonus ekskluziv të mirëseardhjes.

  Kjo Melbet kodi zhbllokon aksesin në bonusin më të madh të disponueshëm kur hapni një llogari.

  Duke përdorur kodin NEWBONUS kur bashkoheni, lojtarët e rinj mund të marrin një 1 0 0 % bonus depozite me vlerë deri në $ 1 3 0 në libër sportiv. Deri në $ 1 7 5 0 Bonusi i kazinosë mund të kërkohet.

  Për të marrë ofertën e bonusit:

  undefined
  1. Përdorni lidhjet në këtë faqe për të hyrë në zyrtar Melbet faqe interneti.
  2. Prekni 'Regjistrimi' butoni dhe plotësoni formularin e shkurtër që ju kërkon të jepni numrin tuaj celular ose adresën e emailit. Përndryshe, ju mund të regjistroheni shpejt duke përdorur 'Një klik' metodë, ose mund të bashkoheni duke përdorur një llogari të mediave sociale.
  3. Futni kodin tuaj të bonusit. Kur u pyet nëse keni një kod, shkruani kodin promovues NEWBONUS . Duke përdorur këtë kod, ju mund të kualifikoheni për ofertën maksimale të bonusit.

  Llogaria juaj e re tani është e hapur, dhe ju mund të kërkoni bonusin tuaj dhe gjithashtu të shkarkoni zyrtarin Melbet aplikacioni.

  Për të marrë bonusin tuaj:

  • Hyni në llogarinë tuaj të re
  • Sigurohuni që të vendosni kodin NEWBONUS kur ju pyesni nëse keni një kod promocional
  • Bëni depozitën tuaj të parë me para reale

  Pasi ta keni bërë këtë, bonusi juaj do të kreditohet në llogarinë tuaj sportive ose të kazinosë.

  Më pas mund të shkarkoni Melbet aplikacioni.

  Shkarkimi i aplikacionit Melbet

  Për të shkarkuar aplikacionin, thjesht:

  • Hyni në tuaj Melbet llogari duke përdorur pajisjen tuaj celulare.
  • Prekni në 'Qasja në uebfaqe' butonin
  • Do t'i shihni të dyja Android dhe logot e Apple. Ose trokitni mbi Android ikona për të shkarkuar skedarin apk, ose trokitni lehtë mbi iOS shkarkimi i aplikacionit (shënim: Android përdoruesit do të duhet të aktivizojnë "Instaloni aplikacione të panjohura" seksioni në Cilësimet)
  • Shkarkimi do të fillojë menjëherë.

  Pasi të instalohet, të Melbet aplikacioni ju lejon të përdorni të gjitha fushat e librit sportiv dhe kazinosë. Ju mund të bëni gjithçka nga depozitimi i parave dhe vendosja e një bast, për të luajtur lojëra kazino, tërhiqni fitimet dhe më shumë. Mbështetja e plotë e klientit është gjithashtu e disponueshme përmes aplikacionit.

  Pyetjet e shpeshta të aplikacionit Melbet

  A ka një aplikacion Melbet?

  Po. Aplikacioni Melbet është i disponueshëm në Android dhe iOS. Hyni në llogarinë tuaj dhe klikoni 'Qasja në uebfaqe' në faqen e internetit të Melbet për të shkarkuar aplikacionin.

  Si mund ta shkarkoj aplikacionin Melbet?

  Për të shkarkuar aplikacionin Melbet, thjesht hyni në llogarinë tuaj dhe më pas klikoni butonin "Qasja në uebfaqe". Do të shihni logot e Android dhe Apple.

  Ose klikoni në ikonën Android për të shkarkuar skedarin apk, ose prekni shkarkimin e aplikacionit iOS. Shkarkimi do të fillojë menjëherë dhe mund ta instaloni duke ndjekur udhëzimet në ekranin tuaj.

  Cili është kodi promovues i aplikacionit Melbet?

  Përdorni kodin promovues të Melbet NEWBONUS kur regjistroheni për të marrë bonusin më të madh të mirëseardhjes në dispozicion. Pasi të regjistroheni, mund të shkarkoni aplikacionin Melbet falas në Android ose iOS.