Sign in

Rishikimi i Melbet - Udhëzues i plotë për kodin promovues dhe faqen e internetit

Chris
09 jan 2023
Chris Horton 09 jan 2023
Share this article
Or copy link
 • Zbuloni se çfarë të prisni kur të bashkoheni me Melbet
 • Detajet e kodit promovues të Melbet 130B ET
 • Gjithçka që duhet të dini për faqen e internetit dhe bonusin e mirëseardhjes!
 • Çfarë është Melbet?
 • Cili është kodi promovues i Melbet?
 • Faqja e internetit e Melbet
 • Shanset e basteve Melbet
 • Aplikacioni Melbet
 • Metodat e pagesës së Melbet
 • Pyetjet e shpeshta të Melbet
Melbet është i popullarizuar në të gjithë botën, me baste sportive dhe lojëra kazino të disponueshme për lojtarët.

Nëse nuk jeni të njohur me Melbet , në këtë faqe do t'ju tregojmë shumë më tepër rreth basteve në Melbet.com .

Lojtarët e rinj mund të përdorin kodin promovues të Melbet 130BET për të marrë deri në 130 dollarë bonus në librin sportiv, që është 30% më shumë se bonusi standard i mirëseardhjes!

Çfarë është Melbet?

Melbet është një faqe globale bastesh, me librin e tij sportiv të disponueshëm në shumë vende.

Mbi 500,000 lojtarë janë të regjistruar në Melbet.com , i cili ka një licencë Curacao dhe operon legalisht në pjesë të Evropës, Afrikës, Azisë, Amerikës Latine dhe gjetkë.

Libri sportiv ofron shanse të mira për mbi 30 sporte të ndryshme, me mijëra tregje të disponueshme.

Kazino Melbet ka mbi 2000 lojëra për të zgjedhur.

Kur regjistroheni, mund të depozitoni duke përdorur shumë mënyra të ndryshme pagese, duke përfshirë Bitcoin dhe monedha të tjera crypto .

Cili është kodi promovues i Melbet?

Përdorni kodin promovues të Melbet 130BET kur regjistroheni për të marrë bonusin më të madh të mirëseardhjes në dispozicion.

Duhet vetëm një minutë për t'u regjistruar dhe për të kërkuar bonusin tuaj, siç shpjegohet më poshtë:

melbet promo code is 130BET
 1. Shkoni në Melbet.com nëpërmjet kësaj lidhjeje. Ju çon direkt në faqen e regjistrimit në faqen zyrtare të Melbet .
 2. Klikoni butonin 'Regjistrim' dhe plotësoni formularin e shkurtër. Ka disa mënyra për t'u regjistruar në Melbet , duke përfshirë regjistrimin e shpejtë 'One-Click', me telefon celular, me adresë emaili ose duke përdorur një llogari të mediave sociale.
 3. Zgjidhni shtetin ku jetoni.
 4. Kur ju pyesni nëse keni një kod promocional, shkruani kodin 130BET . Ky kod u jep lojtarëve të rinj ofertën më të madhe të bonusit në dispozicion.

Llogaria juaj tani është e hapur dhe ju mund të kërkoni bonusin tuaj.

Deri në $130 bonus mund të kërkohet në libër sportiv nëse përdorni kodin 130BET . Kjo është 30% më shumë se oferta standarde e regjistrimit e cila vlen 100 dollarë.

Nëse dëshironi të kërkoni bonusin e kazinosë, disponohen deri në 1750 dollarë, si dhe 290 rrotullime falas.

Për të marrë bonusin:

 • Hyni në llogarinë tuaj të re.
 • Nëse ju kërkohet një kod promovues i Melbet , futni kodin 130BET .
 • Bëni depozitën tuaj të parë me para reale. Melbet pranon mbi 60 mënyra të ndryshme pagese.

Pasi të keni bërë depozitën tuaj të parë, do të merrni një bonus depozite 100%. Mund të merrni bonus deri në 130 dollarë për libra sportiv ose bonus kazino deri në 1750 dollarë.

Faqja e internetit e Melbet

Libri sportiv dhe kazinoja Melbet është i disponueshëm në pajisjet desktop dhe celular. Një aplikacion Melbet është gjithashtu i disponueshëm për Android dhe iOS. Kjo mund të shkarkohet falas kur të regjistroheni.

Libri sportiv është i lehtë për t'u përdorur dhe është shumë e thjeshtë të vendosni një bast, edhe nëse jeni i ri në bastet online.

Kur hyni në Librin e Sporteve të Melbet , ose klikoni 'Identifikohu' për të hyrë në llogarinë tuaj ose klikoni 'Regjistrim' për të hapur një llogari.

undefined
Siç u përmend tashmë, ka disa mënyra për t'u regjistruar në Melbet.

Kur të regjistroheni, do t'ju pyesin nëse keni një kod promocional të Melbet . Futni kodin 130BET për të marrë bonusin më të madh të mirëseardhjes në dispozicion në libër sportiv ose në kazino.

Pasi të jeni regjistruar dhe identifikuar, do të shihni një listë të të gjitha sporteve dhe ngjarjeve të disponueshme për të bastuar, me tregjet e basteve të drejtpërdrejta gjithashtu të disponueshme. Transmetimi i drejtpërdrejtë është gjithashtu i disponueshëm në ngjarjet e zgjedhura çdo ditë.

Klikoni në çdo sport dhe do të mund të shikoni të gjitha ngjarjet e disponueshme të basteve. Nga atje, ju mund të gjeni ngjarjen për të cilën dëshironi të bastni, të shikoni shanset aktuale dhe të vendosni bastin tuaj.

Kazinoja Melbet ka mijëra lojëra për të zgjedhur, me lojëra që vijnë nga disa prej ofruesve më të mirë të softuerëve në botë, duke përfshirë Microgaming , NetEnt dhe Pragmatic Play.

Përveçse kanë shumë lojëra slot për të zgjedhur, lojtarët mund të luajnë gjithashtu baccarat , blackjack dhe poker, si dhe shumë lojëra kazino me tregtarë të drejtpërdrejtë.

Nëse keni nevojë për shërbim ndaj klientit, thjesht hyni në llogarinë tuaj për mbështetje të drejtpërdrejtë. Biseda e drejtpërdrejtë është e disponueshme 24 orë në ditë, ndërsa mbështetja e shpejtë me email është gjithashtu e disponueshme.

Shanset e basteve Melbet

Libri sportiv i Melbet ka shanse të mira në të gjitha ngjarjet kryesore sportive dhe sportive.

Mijëra tregje bastesh janë të disponueshme çdo ditë në sportet e njohura si futbolli, tenisi, bejsbolli, basketbolli, ESports dhe më shumë.

Bastet ESports ju lejojnë të vini bast dhe të transmetoni drejtpërdrejt lojëra të njohura si Counter-Strike , Dota 2, FIFA dhe League of Legends.

Ju mund të bastoni drejtpërdrejt në shumë sporte të ndryshme. Thjesht klikoni 'Live' kur hyni në librin sportiv për të parë të gjitha ngjarjet e basteve të drejtpërdrejta në lojë.

Aplikacioni Melbet

Aplikacioni celular Melbet është i disponueshëm për pajisjet Android dhe iOS dhe mund të shkarkohet falas pasi të regjistroheni.

Pasi të jeni regjistruar, identifikohuni dhe klikoni butonin 'Qasja në uebfaqe' për të shkarkuar aplikacionin Melbet , duke zgjedhur ose aplikacionin Android ose iOS .

Metodat e pagesës së Melbet

Në Melbet mund të depozitoni dhe tërhiqni duke përdorur mbi 60 mënyra të ndryshme pagese. Përveç përdorimit të kartave të kreditit dhe kartave të debitit si Visa dhe Mastercard , ju gjithashtu mund të bastni me kripto.

Melbet ju lejon të depozitoni me Bitcoin dhe pranohen shumë monedha të tjera crypto , ndërkohë që mund të përdoren gjithashtu një numër eWallets të ndryshme elektronike.

Disponueshmëria e disa opsioneve të pagesës mund të varet nga vendi ku jetoni.

Pyetjet e shpeshta të Melbet

A është Melbet i ligjshëm?

Po. Melbet është i ligjshëm dhe i licencuar për të operuar në shumë vende të botës. Libri i sporteve dhe kazinoja mund të aksesohen gjerësisht në Evropë, Azi, Afrikë dhe gjetkë.

Cili është bonusi i mirëseardhjes së Melbet?

Deri në $130 bonus sportiv mund të kërkohet kur bashkoheni me kodin promovues të Melbet 130BET.