Sign in

Kalendari i kthimit të parave të Melbet eSports - Si të merrni kthim parash në bastet ESport s çdo ditë

Chris
14 sht 2022
Chris Horton 14 sht 2022
Share this article
Or copy link
 • Kalendari i Bonusit Melbet eSports tani është drejtpërdrejt
 • Ofertat e kthimit të parave të disponueshme 7 ditë në javë
 • Vini bast në Melbet dhe merrni deri në 30% kthim parash çdo ditë
 • Promo kodi ekskluziv i MELbet mund t'ju japë gjithashtu një bonus shtesë prej 30% - 130% bonus depozite në dispozicion!
melbet esports bonus
Bastet ESports janë një biznes i madh këto ditë dhe Melbet po i lejon lojtarët të marrin deri në 30% kthim parash çdo ditë me Kalendarin e Bonusit të Melbet ESports .

Melbet po ofron kthim parash në një ngjarje të ndryshme bastesh Esports çdo ditë, me midis 10% dhe 30% kthim parash në lojëra të zgjedhura në dispozicion, shtatë ditë në javë.

Seksioni i basteve Melbet ESports është i madh, me shanse dhe tregje të disponueshme në një gamë të gjerë lojërash të ndryshme. Kalendari i bonusit përfshin tituj të njohur si Counter Strike , deri te lojëra të tilla si FIFA , Mortal Kombat dhe NBA.

Kalendari i Melbet ESports përditësohet çdo javë dhe tabela e mëposhtme ju ofron një ide të ofertave të bonusit që mund të prisni të shihni gjatë një jave të zakonshme:

Kalendari i Bonusit Melbet ESports


Dita Melbet Oferta Para-Ndeshje / Baste Live Tregjet e disponueshme
e hënë Hendboll 30% kthim parash Baste para ndeshjes dhe LIVE Fitore në kohë të rregullt, handikap, total (mbi; nën), totalet e ekipit (mbi, nën), shanse dyfish
e martë Hokej në akull 20% Cashback Baste para ndeshjes dhe LIVE Fitore në kohë të rregullt, Shans i dyfishtë, Handicap, Total (Mbi; Nën), Fitore duke përfshirë OT dhe gjuajtjet e zjarrit
e mërkurë FIFA 10% kthim parash Baste para ndeshjes dhe LIVE Fitore në kohë të rregullt, Shans i dyfishtë, Handikap, Total (Mbi; Nën), Rezultati i saktë, Goli tjetër
e enjte Mortal Kombat 10% kthim parash Baste para ndeshjes dhe LIVE Fitore në raund, Kohëzgjatja e raundit, Fitore pa të meta - Po/Jo, Llojet e lëvizjeve përfundimtare: brutalitet, fatalitet ose pa fatalitet
e premte Counter Strike 30% kthim parash Baste para ndeshjes dhe LIVE Fitorja në kohë të rregullt, handikap, totali dhe totali i ekipit (mbi; nën), bomba e vendosur, fitore në raund, totali i raundit
e shtunë Basketboll 10% kthim parash Baste para ndeshjes dhe LIVE Fitore në kohë të rregullt, Handicap, Total (Mbi; Nën), Totali i ekipit (Mbi, Nën)
të dielën UFC 20% Cashback Baste para ndeshjes dhe LIVE Fitimi në kohë të rregullt, Lloji i fitores: PTS, KO , TKO, Dorëzimi, Lloji i fitores së luftëtarit, Kohëzgjatja e luftës, Knockdowns total O/U, Totali i heqjeve O/U
Shënim: Tabela e mësipërme është e saktë për shtatë ditë nga koha e shkrimit. Identifikohu në Melbet për të parë ngjarjet e ardhshme.

Melbet transmeton lojëra ESports çdo ditë – ju mund të transmetoni drejtpërdrejt ESports kur identifikoheni në llogarinë tuaj.

Kalendari i bonusit është i disponueshëm për të gjithë lojtarët në këtë libër sportiv, dhe nëse po kërkoni të bashkoheni si klient i ri, përdorni kodin promovues të Melbet NEWBONUS për të marrë bonusin më të mirë të mundshëm të mirëseardhjes (ky kod ju jep një bonus ekskluziv depozite prej 130% më tepër se oferta 100% e disponueshme zakonisht).

Kohëzgjatja e lojërave ESports ndryshon, megjithëse shumica zgjasin diku midis 10-30 minutave, në varësi të sportit.

Për të marrë kthim parash në bastet tuaja Melbet ESports , thjesht:

 1. Hyni në llogarinë tuaj (ose hapni një llogari të re me kodin Melbet të NEWBONUS )
 2. Pasi të keni hyrë, klikoni në seksionin 'Bonuset' më pas 'Kalendari i Bonuseve ESports '
 3. Do të shihni detaje të ngjarjeve të ardhshme që do të ndodhin gjatë shtatë ditëve të ardhshme
 4. Për të vendosur një bast para ndeshjes në një ngjarje të ardhshme bonus, klikoni butonin 'Vendos një bast'. Nëse ngjarja është tashmë duke u zhvilluar, klikoni 'Live' për të vendosur një bast live në lojë!
Termat dhe Kushtet
 • 18+. Klientë të rinj dhe ekzistues.
 • Shuma e kthimit të parave varet nga loja në të cilën një klient ka vendosur një bast.
 • Cashback do të kreditohet në llogarinë e klientit gjatë ditës së ardhshme të punës.
 • Për të marrë cashback, duhet të vendosen të paktën 20 baste me koeficient 1.5 ose më të lartë në lojën e zgjedhur gjatë një dite.
 • Shuma maksimale e kthimit të parave të gatshme për klient është 10 €.
 • Shuma minimale e stake është 1,50 €