Sign in

Si të shikoni sportin e transmetimit të drejtpërdrejtë falas në Melbet

Chris
24 nën 2022
Chris Horton 24 nën 2022
Share this article
Or copy link
 • Transmetimi i drejtpërdrejtë i sportit falas në Melbet
 • Zbuloni se si të përdorni sportin e transmetimit të drejtpërdrejtë çdo ditë
 • Lojtarët e rinj mund të regjistrohen gjithashtu me kodin promovues të Melbet 130B ET për të marrë bonus prej 130$!
 • Melbet Regjistrimi
 • Bonusi i mirëseardhjes së Melbet
 • Melbet Live Streaming
 • Melbet Bast Live
 • menyra pagese
 • Pyetjet e shpeshta të udhëzuesit të transmetimit të drejtpërdrejtë të Melbet
Sporti i transmetimit të drejtpërdrejtë është i disponueshëm çdo ditë në Melbet.com .

Melbet është globale, duke ofruar baste sportive online dhe lojëra kazino për qindra mijëra lojtarë të regjistruar.

Melbet është në dispozicion në Evropë, Azi, Afrikë, Amerikën Latine dhe gjetkë.

Nëse jeni regjistruar ende në këtë faqe ndërkombëtare bastesh, përdorni kodin promovues të Melbet 130BET kur hapni një llogari për të marrë një bonus mirëseardhjeje me vlerë deri në 130 dollarë.

Në këtë faqe do t'ju tregojmë se si të regjistroheni në Melbet , si të merrni bonusin tuaj të mirëseardhjes dhe si të shikoni sportin e transmetimit të drejtpërdrejtë falas.

Melbet Regjistrimi

Për të hyrë në transmetimin e drejtpërdrejtë të Melbet , duhet të hapni një llogari.

undefined
Duhet më pak se një minutë për t'u regjistruar. Këtu është një udhëzues i lehtë për t'u ndjekur për hapjen e llogarisë tuaj:

 1. Përdorni lidhjet në këtë faqe për të shkuar në faqen zyrtare të Melbet .
 2. Klikoni butonin 'Regjistrim' dhe plotësoni formularin e shkurtër. Mund të regjistroheni duke përdorur numrin tuaj celular, adresën e emailit ose rrjetin e mediave sociale. Ju gjithashtu mund të përdorni 'një klikim' të shpejtë për t'u regjistruar në vetëm disa sekonda
 3. Kur ju kërkohet në formular për një kod promocional, vendosni kodin 130BET . Kjo do t'ju lejojë të kërkoni bonusin tuaj.

Sapo të jeni regjistruar, mund të merrni bonusin tuaj dhe të përdorni transmetimin e drejtpërdrejtë.

Bonusi i mirëseardhjes së Melbet

Kodi promovues Melbet Melbet është 130BET .

Ky kod mund të përdoret kur regjistroheni për të marrë bonusin më të madh të disponueshëm.

Bonusi standard i mirëseardhjes kur hapni një llogari është një bonus depozite 100% në librin sportiv me vlerë deri në 100 dollarë.

Duke përdorur kodin 130BET , ju mund të merrni një bonus shtesë prej 30% kur bëni depozitën tuaj të parë. Mund të kërkohet deri në 130 dollarë ose ekuivalenti i monedhës!

Për të marrë bonusin maksimal, thjesht hyni në llogarinë tuaj të re pasi të jeni regjistruar dhe bëni depozitën tuaj të parë me para reale duke përdorur një nga mënyrat e shumta të disponueshme të pagesës.

Melbet Live Streaming

Për të hyrë në transmetimin e drejtpërdrejtë të Melbet , hyni në llogarinë tuaj dhe zgjidhni 'Live' nga menyja në krye të ekranit.

undefined
Kjo ju çon në seksionin e drejtpërdrejtë të librit sportiv ku gjenden të gjitha ngjarjet e basteve dhe transmetimeve të drejtpërdrejta.

Çdo ngjarje bastesh që ka një ikonë televizive pranë saj ka gjithashtu transmetim të drejtpërdrejtë të disponueshëm. Për sa kohë që jeni regjistruar në llogarinë tuaj, mund të transmetoni drejtpërdrejt sportin falas!

Shërbimi i transmetimit të drejtpërdrejtë ju lejon të shikoni një sërë sportesh, duke përfshirë futbollin, tenisin, ESports , badminton, pingpong, snooker, bejsboll dhe basketboll.

Transmetimi i drejtpërdrejtë në Melbet është pa pagesë. Kërkesa kryesore është që të jeni një lojtar aktiv. Kjo do të thotë që ju duhet të regjistroheni dhe të identifikoheni në llogarinë tuaj.

Me kusht që të jeni identifikuar, mund të shikoni të gjitha transmetimet e drejtpërdrejta të disponueshme.

Melbet Bast Live

Libri sportiv i Melbet ka mijëra tregje bastesh në dispozicion.

Kur vizitoni Librin e Sporteve, mund të shikoni të gjitha ngjarjet e basteve në lojë duke zgjedhur 'Live' nga menyja në krye të ekranit.

Ka qindra ngjarje bastesh në lojë të disponueshme çdo ditë. Bastet e drejtpërdrejta janë të disponueshme krahas transmetimit të drejtpërdrejtë.

Për të vendosur një bast në lojë, zgjidhni një sport nga lista në të majtë të ekranit tuaj. Kur të keni zgjedhur sportin tuaj, gjeni ngjarjen për të cilën dëshironi të vini bast, më pas klikoni mbi shanset që shfaqen në ekranin tuaj për të shtuar përzgjedhjen në fletën tuaj të basteve. Më pas mund të klikoni përsëri për të konfirmuar bastin.

Ju lutemi, kini parasysh se nëse një ngjarje është drejtpërdrejt, shanset përditësohen rregullisht. Mos prisni të vendosni baste në lojë pasi shanset ka të ngjarë të ndryshojnë.

menyra pagese

Melbet pranon mbi 50 mënyra të ndryshme pagese, duke përfshirë kartat e kreditit, kartat e debitit, eWallets dhe shumë monedha crypto , duke përfshirë Bitcoin dhe Ethereum.

Metodat më të njohura të pagesës Melbet përfshijnë:

 • MasterCard
 • Visa
 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Dogecoin
 • ecoPayz
 • AstroPay
 • WebMoney

Pyetjet e shpeshta të udhëzuesit të transmetimit të drejtpërdrejtë Melbet

A mund të shikoj transmetim të drejtpërdrejtë në Melbet ?

Po. Shërbimi i transmetimit të drejtpërdrejtë Melbet ju lejon të shikoni sport drejtpërdrejt. Futbolli, tenis, badminton, basketboll, ESports dhe pingpong është i disponueshëm me transmetim të drejtpërdrejtë.

A është Melbet ligjshëm?

Po, Melbet është një faqe e ligjshme bastesh në internet. Melbet.com ka një licencë Curacao dhe operon në shumë vende të botës.

Si mund të aksesoj transmetimet e drejtpërdrejta të Melbet ?

Shkoni te libri sportiv i Melbet dhe klikoni Live'. Të gjitha ngjarjet ku ofrohen transmetime të drejtpërdrejta do të kenë një ikonë televizive pranë tyre.