Sign in

Si të vendosni një bast në Melbet

Chris
14 sht 2022
Chris Horton 14 sht 2022
Share this article
Or copy link
  • Melbet ofron baste në mbi 30 sporte të ndryshme
  • Zbuloni se si të vendosni baste në librin sportiv
  • Mijëra tregje bastesh në dispozicion çdo ditë!
Melbet është një faqe globale bastesh që mund të aksesohet nga e gjithë bota.

Vendosja e një basti në librin sportiv është shumë e lehtë - ju duhet vetëm një llogari!

Nëse nuk jeni regjistruar ende, ka disa mënyra për të hapur një llogari bastesh, siç shpjegohet më poshtë.

Fillimisht, hyni në Librin e Sporteve duke klikuar këtë lidhje për të shkuar në faqen zyrtare të Melbet.com , më pas prekni butonin "Regjistrimi".

Ka disa mënyra për të hapur një llogari:

  • Regjistrimi me "një klik". Kjo është mënyra më e shpejtë për të hapur një llogari. Pasi të prekni butonin 'Regjistrim', zgjidhni 'One-Click' dhe më pas zgjidhni vendin tuaj dhe monedhën e preferuar. Kur pyeteni nëse keni një kod, futni Kodi promovues i 130BET .

    Duke përdorur këtë kod, ju mund të merrni një bonus ekskluziv të mirëseardhjes me vlerë deri në 130 dollarë ose ekuivalentin e monedhës. Kjo është 30% më shumë se oferta standarde e bonusit prej $100!

  • Regjistrohuni duke përdorur telefonin tuaj celular. Ndiqni lidhjet në këtë faqe, më pas futni numrin tuaj celular kur të arrini formularin e regjistrimit. Ju do të jeni në gjendje të depozitoni dhe vendosni bastet tuaja menjëherë. Përsëri, duke përdorur kodin promovues të Melbet 130BET , mund të merrni deri në 130 dollarë bonus sportiv .

  • Regjistrohu përmes mediave sociale. Mund ta hapni shpejt llogarinë tuaj duke lidhur llogarinë tuaj të Google , Telegram ose Facebook me Melbet.

Pavarësisht se si e hapni llogarinë tuaj, sigurohuni që të përdorni kodin 130BET për të marrë bonusin tuaj ekskluziv. Në librin sportiv, 130 dollarë mund të pretendohen siç u përmend. Përndryshe, kodi mund të përdoret për të marrë një bonus kazino me vlerë deri në 1750 dollarë.

Pasi të keni hapur llogarinë tuaj, sigurohuni që jeni identifikuar.

Do t'ju duhet një bilanc pozitiv i llogarisë për të vendosur një bast. Ju mund të depozitoni para në llogarinë tuaj duke përdorur shumë mënyra të ndryshme pagese, duke përfshirë kartat e kreditit, Bitcoin dhe monedha të tjera crypto , dhe kuletat elektronike.

Nga menyja kryesore, zgjidhni "Sport" ose "Live".

Më pas, zgjidhni një sport dhe një ngjarje.

Në ekranin tuaj do të shihni tregjet e disponueshme të basteve për atë ngjarje sportive, si dhe shanset aktuale të basteve. Për të shtuar një bast, klikoni mbi shanset që shihen në ekran dhe kjo përzgjedhje do të shfaqet në fletën e bastit.

Nëse shtoni disa baste të ndryshme në fletën e bastit, do t'ju duhet të zgjidhni llojin e bastit që dëshironi të vini.

Futni shumën e parave që dëshironi të vini bast, më pas trokitni lehtë mbi butonin "Vendosni bast".

Ju do të shihni konfirmimin e bastit tuaj në ekran dhe paratë do të zbriten nga llogaria juaj menjëherë.

Ju mund t'i shihni të gjitha bastet tuaja duke shkuar te 'Llogaria ime' dhe më pas duke zgjedhur 'Historia e basteve'.

Nëse basti juaj fiton, paratë që keni fituar do të transferohen automatikisht në llogarinë tuaj pasi basti të jetë shlyer.