Sign in

Kodi promovues i Melbet 130B ET - Si të merrni bonus sportiv prej 130 dollarësh

Chris
10 nën 2022
Chris Horton 10 nën 2022
Share this article
Or copy link
 • Kodi promovues i Melbet është 130B ET
 • Merrni bonus deri në $130 kur regjistroheni
 • Kodi u lejon lojtarëve të rinj të marrin 30% më shumë se bonusi standard sportiv prej 100 dollarësh
 • Verifikuar dhe testuar!
 • Kodet promovuese të Melbet
 • Melbet Regjistrimi
 • Bonusi i mirëseardhjes së Melbet
 • Metodat e pagesës së Melbet
 • Informacione Melbet
 • Mbështetja e Klientit Melbet
 • Pyetjet e shpeshta të kodit promovues të Melbet
Kodi promovues i Melbet 130BET mund të përdoret kur regjistroheni në Melbet.com për të marrë një bonus ekskluziv të mirëseardhjes.

Kodi 130BET lejon lojtarëve të rinj të marrin një bonus shtesë prej 30% në depozitën e tyre të parë. Në librin sportiv, kjo do të thotë të jesh në gjendje të kërkosh 130 dollarë në vend të ofertës standarde prej 100 dollarësh.

Në këtë artikull do t'ju tregojmë më shumë për Librin e Sporteve të Melbet , do t'ju shpjegojmë se si të hapni një llogari, si të merrni bonusin e mirëseardhjes dhe shumë më tepër.

Kodet promovuese të Melbet


Produkt
Kod promocional
Bonus
Melbet Sport 130BET Bonus depozite 100% deri në 130 dollarë ose ekuivalenti i monedhës
Kazino Melbet 130BET Deri në 1750 € + 290 rrotullime falas
Shënim: Të gjithë kodet promocionale janë vetëm për lojtarët e rinj. Kodi i fundit i testuar July 2024 dhe funksionon. Zbatohen termat dhe kushtet.

Melbet Regjistrimi

Është një hap i shpejtë dhe i lehtë për të hapur një llogari dhe për të kërkuar bonusin e mirëseardhjes.

undefined
Hapat e mëposhtëm ju tregojnë se si të regjistroheni në këtë faqe globale bastesh:

 1. Përdorni lidhjet në këtë faqe për të hyrë në faqja zyrtare e Melbet .
 2. Klikoni butonin "Regjistrimi" dhe jepni adresën tuaj të emailit, numrin e celularit ose detajet e mediave sociale. Përndryshe, përdorni opsionin "Një klik" për të krijuar menjëherë llogarinë tuaj.
 3. Nëse kërkohet, zgjidhni vendin tuaj dhe monedhën e preferuar.
 4. Kur ju kërkohet një Kod, vendosni kodin promovues të Melbet 130BET .
 5. Klikoni butonin 'Regjistrohu'.

Duhen më pak se një minutë për të përfunduar hapat e mësipërm dhe për të hapur llogarinë tuaj.

Sapo të jeni regjistruar, mund të kërkoni bonusin, siç shpjegohet më poshtë.

Bonusi i mirëseardhjes së Melbet

Pasi të keni krijuar llogarinë tuaj, mund të kërkoni bonusin tuaj.

Për ta bërë këtë, thjesht:

 • Sigurohuni që jeni regjistruar në llogarinë tuaj të re
 • Zgjidhni nëse dëshironi të kërkoni bonusin e sportit ose të kazinosë
 • Bëni depozitën tuaj të parë me para reale
 • Kërkoni bonusin tuaj

Në librin sportiv, vlera e depozitës suaj të parë do të përputhet. Nëse përdorni kodin 130BET , ai do të përputhet me 130 dollarë ose ekuivalentin e monedhës. Nëse nuk përdorni një kod promocional, do të mund të merrni një bonus sportiv maksimal prej 100 dollarësh.

Metodat e pagesës së Melbet

Ju keni mbi 50 opsione të ndryshme për financimin e llogarisë suaj Melbet .

Ju mund të depozitoni në këtë faqe globale bastesh duke përdorur karta krediti, karta debiti, e eWallets , Bitcoin dhe shumë kriptovaluta të tjera.

Disa nga mënyrat më të njohura të pagesës përfshijnë:

 • Visa
 • Mastercard
 • Bitcoin
 • Dogecoin
 • Ethereum
 • Dogecoin
 • Litecoin
 • ecoPayz
 • Payeer
 • AstroPay
 • Qiwi
 • WebMoney

Informacione Melbet

Melbet operon në shumë vende të botës dhe deri më sot ka mbi 650,000 lojtarë të regjistruar.

E disponueshme në Evropë, Azi, Afrikë dhe pjesë të tjera të botës, Melbet ofron baste sportive në internet, lojëra kazino dhe shumë më tepër për lojtarët e saj.

Sportsbook ka tregje bastesh për mbi 30 sporte të ndryshme, me mijëra tregje të disponueshme çdo ditë. Janë të disponueshme edhe bastet e drejtpërdrejta dhe transmetimi i drejtpërdrejtë.

Kazino Melbet ka mijëra lojëra për të zgjedhur.

Melbet .com është i licencuar në Curacao dhe është i disponueshëm në shumë gjuhë.

Melbet është një faqe bastesh miqësore për Bitcoin . Lojtarët e rinj mund të përdorin Kodi promovues i 130BET kur regjistroheni për të marrë bonusin më të madh të mirëseardhjes në dispozicion.

Mbështetja e Klientit Melbet

Ekipi i shërbimit të klientit të Melbet është në dispozicion 24 orë në ditë. Hyni në llogarinë tuaj dhe mund të përdorni Live Chat në çdo kohë të ditës. Ju gjithashtu mund të kontaktoni ekipin mbështetës përmes një formulari kontakti në faqen e internetit.

Pyetjet e shpeshta të kodit Melbet

Cili është kodi promovues i Melbet ?

Kodi promovues i Melbet është 130BET . Ky kod i lejon lojtarët e rinj të kërkojnë një bonus ekskluziv depozite prej 130 dollarësh kur hapin një llogari - 30% më shumë se oferta standarde.

A është Melbet ligjshëm?

Po. Melbet është i popullarizuar në shumë vende, ndërsa uebsajti i tij në Melbet .com ka një licencë Curacao dhe ofron baste sportive dhe lojëra kazino legale në internet.