Sign in

Si të përdorni dyqanin e kodeve promovuese të Melbet

Conrad
14 sht 2022
Conrad Castleton 14 sht 2022
Share this article
Or copy link
 • Vendosni baste pa shpenzuar para në Melbet
 • Fitoni pikë bonus dhe blini baste falas në dyqanin e kodeve promovuese të Melbet
 • Udhëzues për dyqanin e kodit promovues të Melbet
Dyqani i kodeve promovuese Melbet ju lejon të vendosni baste sportive pa shpenzuar para.

Melbet është një faqe globale bastesh e cila është e njohur në të gjithë botën.

Libri i Melbet është i disponueshëm në Evropë, Azi, Amerikën Latine dhe gjetkë dhe ka tregje bastesh për mbi 1000 ngjarje sportive çdo ditë.

Të gjithë lojtarët e regjistruar të Melbet mund të hyjnë në dyqanin e kodeve promocionale. Dyqani i kodeve promovuese të Melbet ju lejon të fitoni pikë bonus të cilat mund të përdoren si baste falas.

Dyqani ju lejon të zgjidhni një kod promovues Melbet të çdo vlere. Ju mund të përdorni bonusin e shlyer për të vendosur baste në çdo sport dhe çdo treg bastesh, për sa kohë që vlera e bonusit tuaj nuk e kalon sasinë e pikëve të bonusit që keni në dispozicion.

Nëse nuk jeni regjistruar ende, mund të hapni një llogari duke përdorur kodin promovues të Melbet 130BET kur të bashkoheni për të marrë bonusin më të madh të mirëseardhjes në dispozicion.

Pasi llogaria juaj të jetë hapur, mund të filloni të vendosni baste dhe të fitoni pikë bonus.

Kodi 130BET lejon lojtarëve të rinj të marrin një bonus depozite 100% me vlerë deri në 130 dollarë ose ekuivalentin e monedhës. Kjo është 30% më shumë se oferta standarde e bonusit të lojtarit të ri!

Kodi mund të përdoret në librin sportiv të Melbet ose në kazino. Deri në $1750 bonus kazino është i disponueshëm kur futni kodin 130BET .

Nëse nuk jeni regjistruar ende, këtu është një udhëzues i shpejtë dhe i lehtë për të marrë bonusin tuaj Melbet :

 1. Përdorni lidhjet në këtë faqe interneti për të hyrë në Faqja e internetit Melbet .
 2. Prekni butonin 'Regjistrim' dhe plotësoni formularin e shkurtër që ju kërkon të shkruani adresën tuaj të emailit ose numrin e celularit. Përndryshe, ju mund të regjistroheni në më pak se 20 sekonda duke përdorur metodën e shpejtë 'One-Click'.
 3. Zgjidhni vendin ku jetoni dhe zgjidhni monedhën tuaj.
 4. Kur ju pyesni nëse keni një kod promocional, shkruani kodin 130BET . Ky kod do t'ju marrë bonusin më të mirë të mirëseardhjes.

Llogaria juaj e re tani është e hapur dhe ju mund të kërkoni bonusin.

Në librin sportiv, ju mund të merrni një bonus me vlerë deri në 130 $/€. Lojtarët e kazinosë mund të marrin bonus deri në 1750 dollarë plus 290 rrotullime falas.

Për të marrë bonusin, sigurohuni që jeni identifikuar në llogarinë tuaj të re, më pas bëni depozitën tuaj të parë me para reale duke përdorur një nga mënyrat e disponueshme të pagesës (ka shumë për të zgjedhur!).

Bonusi juaj më pas do të kreditohet në llogarinë tuaj.

Më pas mund të përfitoni nga Dyqani i Kodit Promocional të Melbet .

Udhëzues për dyqanin e kodit promovues të Melbet

Për të vendosur baste falas duke pretenduar a Kodi promovues i Melbet , thjesht:

 • Hyni në Melbet.com (ose regjistrohuni duke ndjekur udhëzimet në këtë faqe)
 • Shkoni te "Llogaria ime"
 • Kontrolloni gjendjen e llogarisë suaj të bonusit duke klikuar në 'Promo', më pas shkoni te Dyqani i Kodit Promocional.
 • Zgjidhni një kod promocional bazuar në sportin për të cilin dëshironi të bastoni.
 • Futni numrin e pikëve bonus që dëshironi të shpenzoni, më pas prekni butonin "Merr kodin" ose "Merr një lojë".
 • Vendos bast!