Sign in

Fitoni Mac Books , iPhone s dhe iPad në Melbet Casino

Chris
23 gush 2023
Chris Horton 23 gush 2023
Share this article
Or copy link
 • Spin Wheel e Fatit në Kazino Melbet për të fituar çmime të mëdha me mirësjellje të Apple .
 • Çmimet përfshijnë Apple Mac Book Pro të reja, Apple iPhone 14 Pro dhe Apple iPad Mini 6s.
 • Ende për t'u regjistruar? Përdorni kodin promovues të Melbet NEWBONUS për të marrë bonus deri në 1750 dollarë!
 • Si të luani rrotën e fatit
 • Kodi Promocional i Kazinosë Melbet
Spin Wheel e fatit në Melbet.com për mundësinë për të fituar disa çmime të mahnitshme, duke përfshirë Apple MacBooks , iPhones dhe iPad.

The Wheel of Fortune është një lojë emocionuese që u jep lojtarëve Melbet Casino mundësinë për të fituar çmime reale Apple .

Ju mund të fitoni një MacBook, iPhone ose iPad mini të ri, thjesht duke u identifikuar dhe duke rrotulluar timonin.

Për sa kohë që jeni një lojtar aktiv, keni mundësinë për të fituar.

Nëse nuk jeni regjistruar ende, përdorni kodin promovues të Melbet NEWBONUS kur hapni një llogari për të marrë bonusin më të madh të mirëseardhjes në dispozicion.

Kodi NEWBONUS lejon lojtarët e rinj të kërkojnë deri në 1750 dollarë para bonus në kazino, përveç deri në 290 rrotullime falas.

Si të luani rrotën e fatit

Rregullat për promovimin e Lojës Bonus Melbet Casino Wheel of Fortune janë të thjeshta. Pasi të keni hyrë në llogarinë tuaj, thjesht klikoni në 'Kazino' dhe më pas ngarkoni lojën.

Për të fituar, duhet të blini rrotullime. Pasi të keni ngarkuar lojën, zgjidhni sa rrotullime dëshironi të blini.

Pasi ta keni bërë këtë, klikoni ' Spin ' dhe shikoni nëse keni fituar apo jo një nga disa shpërblime të Apple !

Ju gjithashtu mund të fitoni pikë shtesë për marrjen e rrotullimeve të njëpasnjëshme, me shumat e mëposhtme që shpërblehen për një arritje të tillë:

Për dy fitore radhazi

 • Sektori "25" - merrni 50 pikë shtesë.
 • Sektori "50" - merrni 100 pikë shtesë.
 • Sektori "100" - merrni 200 pikë shtesë.

Kodi Promocional i Kazinosë Melbet

Kodi promovues i Melbet NEWBONUS mund të përdoret gjatë regjistrimit.

Kodi NEWBONUS lejon lojtarët e rinj të marrin bonusin më të madh të mirëseardhjes në dispozicion.

Është e lehtë të regjistrosh një llogari të re. Këtu është një udhëzues i shpejtë për të filluar në Melbet :

Shkoni në faqen zyrtare Melbet duke përdorur lidhjet në këtë faqe.
Klikoni butonin 'Regjistrimi' që shihet në krye të ekranit tuaj.
Në formularin e shkurtër, shkruani kodin NEWBONUS kur ju pyesni nëse keni një kod promocional Melbet .

Llogaria juaj e re tani është e hapur dhe ju mund të kërkoni bonusin tuaj të kazinosë.

Bonusi i Kazinosë Melbet është i ndarë në pesë pjesë. Çdo pjesë e bonusit vjen me rrotullime falas të kazinosë.

Bonusi dhe rrotullimet falas kreditohen në llogarinë tuaj si më poshtë:

 • 50% bonus depozite deri në 350 dollarë + 30 rrotullime falas
 • 75% bonus depozite deri në 350 dollarë + 40 rrotullime falas
 • Bonus depozite 100% deri në 350 dollarë + 50 rrotullime falas
 • 150% bonus depozite deri në 350 dollarë + 70 rrotullime falas
 • Bonus depozite 200% deri në 350 dollarë + 100 rrotullime falas

Nga pesë depozitat tuaja të para, një bonus maksimal prej 1750 dollarësh mund të kërkohet në kazino, si dhe 290 rrotullime falas.