Sign in

Fitoni një pjesë prej 60,000 € me turneun ' Big Money Bang ' në Melbet

Conrad
02 pri 2024
Conrad Castleton 02 pri 2024
Share this article
Or copy link
 • Luaj në Melbet Casino këtë muaj për të fituar një aksion prej 60,000 €
 • Turneu ' Big Money Bang ' ju lejon të fitoni një pjesë të një grupi çmimesh me pesë shifra duke luajtur lojëra të zgjedhura slot
 • Ende për t'u regjistruar? Përdorni kodin promovues NEWBONUS për të marrë bonusin tuaj të mirëseardhjes!
Turneu ' Big Money Bang ' tani është drejtpërdrejt në Melbet , duke u ofruar lojtarëve të kazinosë mundësinë për të fituar një pjesë prej 60,000 €.

Duke luajtur lojëra të zgjedhura kazino nga 3 Oaks Gaming, ju mund të fitoni një pjesë të grupit të çmimeve me pesë shifra!

Melbet është i disponueshëm në vende në të gjithë botën dhe është i njohur për gamën e gjerë të promovimeve si dhe bonusin bujar të mirëseardhjes.

Turneu ' Big Money Bang ' është i hapur për të gjithë lojtarët e regjistruar. Nëse ende nuk jeni regjistruar, përdorni Kodi i Melbet NEWBONUS kur hapni llogarinë tuaj për të marrë deri në 1750 dollarë para bonus në kazino plus deri në 290 rrotullime falas!

Lexoni për detaje të mëtejshme mbi këtë promovim me para të mëdha!

Si të luani Big Money Bang

Turneu 3 Oaks Gaming ' Big Money Bang ' është i disponueshëm në Melbet deri më 10 prill 2024.

Thjesht luani lojëra të përshtatshme nga 3 Oaks Gaming dhe do të fitoni pikë bazuar në shumëzuesit tuaj fitues. Për shembull, nëse vendosni bast 5 € dhe fitoni 50 €, do të merrni 10 pikë. Vetëm sigurohuni që jeni duke rrotulluar një minimum prej 0,50 € në të njëjtën kohë pasi kjo është shuma minimale e bastit.

Më poshtë, mund të gjeni listën e plotë të lojërave kualifikuese që mund të zgjidhni:

 • 3 Clover Pots
 • Lion Coins
 • Sky Pearls
 • 3 Egypt Chests
 • 3 Coins: Hold and Win
 • 3 Hot Chillies
 • 3 Coins: Egypt Hold and Win
 • Coin Volcano
 • Më shumë Apple Magjike
 • Sun i Egjiptit 3
 • Coin UP
 • Sun i Egjiptit 2
 • Sun i Egjiptit 4
 • Aztec Fire 2
 • 777 Coins
 • Green Chilli 2
 • Egypt Fire
 • Ujku i Zi 2
 • Apple
 • Lady Fortune

Nëse shpresoni të fitoni një pjesë të çmimit prej 60,000 €, duhet të synoni të fitoni pikë të mjaftueshme për të përfunduar në një nga 200 vendet më të mira në tabelën e liderëve. Ja se si shpërndahet grupi i çmimeve midis lojtarëve më të suksesshëm:

 • Vendi i parë - 1000 €
 • Vendi i dytë - 750 €
 • Vendi i tretë - 500 €
 • Vendi 4-5 - 350 € secili
 • Vendi 6-10 - 120 € secili
 • Vendi 11-20 - 65 € secili
 • Vendi 21-50 - 35 € secili
 • Vendi 51-100 - 20 € secili
 • Vendi 101-150 - 15 € secili

Kushtet dhe rregullat e turneut të Big Money Bang

Duhet të njiheni me termat dhe kushtet promocionale përpara se të përpiqeni të merrni pjesë në këtë promovim të 3 Oaks Gaming. Disa nga termat më të rëndësishëm janë si më poshtë:

 • Të gjitha shpërblimet do të kreditohen si para në llogaritë e konsumatorëve brenda tre ditëve të punës nga përfundimi i turneut.
 • Të gjitha paratë e çmimeve vijnë pa asnjë kufizim bastesh.
 • Nëse dy lojtarë përfundojnë turneun me të njëjtën sasi pikësh dhe të dy kanë të drejtë për një shpërblim, personi që shënon i pari shumën e pikëve fiton.
 • Rezultatet llogariten vetëm mbi bets e bëra me paratë aktuale dhe jo fonde bonus ose rrotullime falas.
 • Duke marrë pjesë në këtë fushatë, ju pranoni se keni lexuar dhe rënë dakord me termat dhe kushtet e turneut.
 • Nëse identifikohet një përpjekje për të kryer mashtrim ose për të shkelur rregulloret e kazinosë, kazinoja ruan të drejtën të refuzojë pjesëmarrjen në këtë ngjarje.
 • Kazino ruan të drejtën për të ndryshuar rregulloret e turneut, si dhe për ta shtyrë ose anuluar atë në çdo moment.
 • Të gjitha Termat dhe Kushtet e rregullta të Kazinosë do të zbatohen.

Paç fat!