Sign in

Fitoni një pjesë prej 10 milion € me turneun ' Spin oleague' në Melbet

Georgia
20 mar 2024
Georgia Jones 20 mar 2024
Share this article
Or copy link
 • Luaj në Melbet Casino gjatë gjithë vitit 2024 për të fituar një pjesë prej 10,000,000 € të pabesueshme
 • Turneu 'Spin oleague' ' Spin Spin omenal ' ju lejon të fitoni një pjesë të një grupi çmimesh me shtatë figura
 • Të gjithë lojtarët e regjistruar mund të marrin pjesë në këtë promovim
 • Ende për t'u regjistruar? Përdorni kodin promovues të Melbet NEWBONUS për të marrë bonusin tuaj të mirëseardhjes!
Spinomenal së fundmi nisi turneun ' Spinoleague ', duke u ofruar lojtarëve të kazinosë mundësinë për të fituar një pjesë të një grupi të madh çmimesh prej 10,000,000 € si pjesë e festimeve të 10-vjetorit të kompanisë.

Duke luajtur lojëra të zgjedhura të kazinosë në Melbet Casino gjatë gjithë vitit, ju mund të fitoni një pjesë të grupit të çmimeve prej shumë milionë eurosh!

Melbet.com është i disponueshëm në vende në të gjithë botën dhe është i njohur për gamën e gjerë të promovimeve si dhe bonusin bujar të mirëseardhjes.

Turneu ' Spinoleague ' është i hapur për të gjithë lojtarët e regjistruar. Nëse ende nuk jeni regjistruar, përdorni Melbet promokodi NEWBONUS kur hap llogarinë tuaj për të marrë deri në 1750 dollarë para bonus në kazino, përveç deri në 290 rrotullime falas!

Lexoni për detaje të mëtejshme mbi këtë promovim me para të mëdha!

Si të luani Spinoleague

Spinoleague është në dispozicion në Melbet deri më 26 shkurt 2025.

Duke luajtur lojëra elektronike të përshtatshme (të listuara më poshtë) ndërsa përmbushni bastin minimal prej 0,20 €, ju do të fitoni pikë drejt tabelës së liderëve të turneut.

Për të shtuar emocionin, pikët e lojtarëve do të dyfishohen gjatë Super Raundeve. Rezultati përfundimtar i Super Raundit të pjesëmarrësve në fund të turneut do të rritet me 10% të pikëve që ata fitojnë në çdo raund.

Çdo konkurrent do të ketë një përvojë emocionuese dhe konkurruese falë kësaj metode unike.

Pasi pjesëmarrësit të plotësojnë shumën kualifikuese, e cila tregohet në mjetin e turneut, renditja e liderëve do të bëhet e dukshme. Tabela e drejtuesve rivendoset në përfundim të çdo loje, duke u ofruar pjesëmarrësve një mundësi tjetër për t'u ngjitur në renditje. Nëse lojtarët përmbushin objektivat e paracaktuara të pikës për çdo raund, ata do të kenë një mundësi shtesë për të dhjetëfishuar pjesën e tyre të grupit të çmimeve.

Më poshtë, mund të gjeni të gjitha lojërat që mund të luhen për të fituar pikë drejt tabelës së liderëve si pjesë e këtij turneu promovues nga Spinomenal :

 • Dritat rrotulluese
 • 4 kalorës
 • Snegurochka
 • Ded Moroz
 • Shkëmbi i papagajve
 • 40 Lucky Fruits
 • Kitsune's Scrolls Expanded Edition
 • African Rampage
 • 88 Fortune Cats
 • 100 Lucky Chilies
 • Story Of Hercules 15 Lines
 • Majestic King Expanded Edition
 • Demi Gods II - Edicion i zgjeruar
 • Origins Of Lilith Expanded Edition
 • Botim i zgjeruar i Netëve të Egjiptit
 • Nights Of Magic Expanded Edition
 • Netët Magjike
 • Historia e Hercules Expanded Edition
 • Golden Piggy 1 rrotull
 • 1 mbështjellje Krishtlindjesh
 • 1 majmun me rrotull
 • 1 mbështjell Halloween
 • 1 Fruta me mbështjellje
 • 1 mbështjell Egjipt
 • 1 Reel Gumë
 • 1 Reel Demi Gods IV
 • 1 Fang Ujku Reel
 • 1 Majestic King Reel
 • 1 Reel Thanksgiving
 • 1 Reel Elves
 • 1 mbështjellje mamuthi
 • 1 Shamrock me mbështjellje
 • 1 Reel Demi Gods III
 • 1 Reel Buffalo
 • 1 Reel Baba Yaga
 • 1 Thesar i Karaibeve
 • 1 mbështjell Bukuri
 • 1 mbështjell Hawaiian Bliss
 • 1 mbështjell - Fruits Craze
 • 1 mbështjell - kasafortë parash
 • 1 mbështjell Santa
 • 1 mbështjell - klasik
 • Dita e Gruas

Thjesht hyni në llogarinë tuaj Melbet dhe luani ndonjë nga lojërat e mësipërme të lojërave elektronike për mundësinë për të fituar një pjesë të parave të çmimit!

Termat dhe Kushtet e Spinoleague

Të gjithë lojtarët që marrin pjesë në këtë promovim duhet t'i përmbahen secilit prej kushteve dhe kushteve promovuese të mëposhtme, përveç kushteve të rregullta të përdorimit të Melbet :

 • Çmimet do të kreditohen në llogaritë e fituesve brenda 72 orëve nga përfundimi i turneut.
 • Çmimet nuk i nënshtrohen asnjë kërkese për bast.
 • Nëse ndodh që dy lojtarë të përfundojnë turneun me të njëjtin numër pikësh dhe të dy kanë të drejtë për një çmim, lojtari që shënoi pikët i pari do të shpallet fitues.
 • Rezultatet përcaktohen vetëm nga bastet e bëra me para të vërteta.
 • Duke marrë pjesë në këtë promovim, ju pranoni se keni shqyrtuar dhe rënë dakord me termat dhe kushtet e turneut.
 • Në rast se zbulohet ndonjë aktivitet mashtrues ose shkelje e rregullave të kazinosë, Kompania ruan autoritetin për të refuzuar pjesëmarrjen në këtë turne.
 • Kompania ka autoritetin të modifikojë rregullat e turneut dhe gjithashtu ka mundësinë të pezullojë ose anulojë turneun në çdo moment të caktuar.
 • Vlejnë gjithashtu termat dhe kushtet standarde të Melbet Casino.

Paç fat!