Sign in

Melbet Winning Wednesday - Merrni 100 € bonus çdo javë

James
14 sht 2022
James Smith 14 sht 2022
Share this article
Or copy link
 • Merrni një bonus depozite 100% çdo të mërkurë në Melbet
 • 100 € bonus plus rrotullime falas mund të kërkohet çdo javë
 • Lojtarët e rinj mund të marrin bonus deri në 1750 dollarë duke përdorur kodin promovues të Melbet 130BET
 • Bonusi fitues i të mërkurës
 • Duke kërkuar bonusin tuaj Melbet
Lojtarët Melbet mund të marrin një bonus javor dhe rrotullime falas të kazinosë çdo javë.

Kazino Melbet është në dispozicion në shumë vende të botës dhe ka mijëra lojëra për të zgjedhur, si dhe disa nga tavolinat më të mira të tregtarëve të drejtpërdrejtë.

Nëse nuk jeni regjistruar ende në këtë faqe globale bastesh, kodi promovues i Melbet 130BET lejon lojtarëve të rinj të provojnë kazinonë me 290 rrotullime falas, si dhe një bonus mirëseardhjeje deri në 1750 dollarë.

Pasi të regjistroheni, mund të merrni pjesë në 'Të Winning Wednesday ', me një bonus depozite 100% të disponueshëm çdo të mërkurë, përveç pesë rrotullimeve falas.

Ky promovim i kazinosë është pjesë e Fast Games Day, ku lojtarët aktivë të Melbet mund të marrin një ofertë bonus javore.

Bonusi i të Winning Wednesday Melbet është i lehtë për t'u kërkuar. Thjesht duhet të bëni një depozitë të mërkurën dhe sigurohuni që të keni zgjedhur të merrni bonuse. Për ta bërë këtë, shkoni te "Llogaria ime" dhe trokitni lehtë mbi butonin "Cilësimet e llogarisë" për të zgjedhur të merrni pjesë në ofertat e bonusit.

Më poshtë, ne shpjegojmë se si të merrni këtë bonus javor.

Bonusi fitues i të mërkurës

Të pretendosh ofertën e bonusit të Melbet Winning të Mërkurën është shumë e thjeshtë.

Thjesht hyni në llogarinë tuaj të mërkurën dhe luani lojëra nga seksioni " Fast Games " të kazinosë.

Ju do të merrni një bonus depozite 100% deri në 100 € ose ekuivalentin e monedhës. Një depozitë minimale prej vetëm 1 € kërkohet në çdo kohë të mërkurën për t'u kualifikuar për këtë bonus. Do të merrni gjithashtu pesë rrotullime falas të Rrotës me fat çdo të mërkurë!

Duke kërkuar bonusin tuaj Melbet

Bonusi i së mërkurës është i lehtë për t'u kërkuar me kusht që të keni një llogari në Melbet . Nëse nuk jeni regjistruar ende, ja se si të hapni një llogari dhe gjithashtu të kërkoni bonusin e mirëseardhjes:

 1. Hyni në faqen zyrtare të Melbet duke përdorur lidhjet në këtë faqe dhe trokitni lehtë mbi butonin "Regjistrimi".
 2. Plotësoni formularin e shkurtër të regjistrimit i cili kërkon ose adresën tuaj të emailit ose numrin e celularit. Përndryshe, mund të përdorni metodën e shpejtë 'One-Click'.
 3. Kur pyeteni nëse keni një kod promocional, shkruani Kodi promovues i 130BET . Duke përdorur këtë kod, ju mund të merrni bonusin maksimal deri në 1750 dollarë.

Nëse po kërkoni bonusin e mirëseardhjes si lojtar i ri, mund të zgjidhni edhe ofertën e bonusit të së mërkurës!

Për të marrë bonusin e së Winning Wednesday :

 • Hyni në llogarinë tuaj Melbet ose regjistrohuni siç shpjegohet më sipër
 • Depozitoni çdo shumë nga 1 € ose ekuivalentin e monedhës
 • Kur e bëni këtë në çdo moment të së mërkurës, llogaria juaj do të kreditohet me një bonus depozite 100% deri në një maksimum prej 100 €. Do të merrni gjithashtu pesë rrotullime falas të Rrotës me fat!

Bonusi i së mërkurës është i barabartë me 100% të shumës së depozitës, por nuk mund të kalojë 100 €. Depozita minimale e nevojshme për të aktivizuar këtë ofertë bonus është 1 €.

Kushtet e plota mund të gjenden në faqen e internetit të Melbet kur kërkoni bonusin. Ju keni shumë lojëra për të zgjedhur, megjithëse lista e lojërave të disponueshme mund të ndryshojë në versionet e desktopit dhe celularit të faqes së internetit të Melbet dhe mund të ndryshojë çdo javë.