Sign in

Melbet Casino lançon Non-Stop Drop me 625,000 € Prize Pool

Conrad
07 dhj 2023
Conrad Castleton 07 dhj 2023
Share this article
Or copy link
 • Luaj në Melbet Casino këtë muaj për të fituar një aksion prej 625,000 €
 • Luaj lojëra elektronike të përshtatshme për të marrë pjesë në promovimin Non-Stop Drop
 • Uljet e parave u jepen lojtarëve gjatë gjithë dhjetorit
 • Të gjithë lojtarët e regjistruar mund të marrin pjesë në këtë promovim
 • Ende për t'u regjistruar? Përdorni kodin promovues të Melbet NEWBONUS për të marrë bonus mirëseardhjeje deri në 1750$!
Luaj lojëra të zgjedhura slot në Melbet Casino këtë muaj dhe mund të fitosh një pjesë prej 625,000 €.

Melbet.com është në dispozicion në të gjithë botën dhe është i mirënjohur për gamën e gjerë të promocioneve si dhe bonusin bujar të mirëseardhjes.

Bast minimalisht 0,20 € në lojërat e pranueshme gjatë gjithë dhjetorit për mundësinë për të fituar një pjesë të një grupi çmimesh me gjashtë shifra!

Promocioni Non-Stop Drop është i hapur për të gjithë lojtarët e regjistruar. Nëse nuk jeni regjistruar ende, përdorni kodin promovues të Melbet NEWBONUS kur bashkoheni për të marrë deri në 1750 dollarë para bonus në kazino. Lojtarët e rinj gjithashtu mund të pretendojnë deri në 290 rrotullime falas!

Si të futni rënien pa ndalim në Melbet

Për të fituar cash drops nga promovimi Non-Stop Drop , gjithçka që duhet të bëni është të luani lojëra të përshtatshme, siç renditen më poshtë, me një bast minimal prej 0,20 € për rrotullim. Sa më shumë baste të vendosni, aq më të mëdha janë shanset tuaja për të marrë një cash drop nga grupi i çmimeve prej 650,000 €.

Ndeshjet kualifikuese për këtë promovim janë si më poshtë:

 • Book of Gold: Multichance
 • Buffalo Power 2: Hold and Win
 • Power: Hold Buffalo : Mbaj & Fito
 • Burning Fortunator
 • Burning Wins: Classic 5 rreshta
 • Coin Strike: Mbaj dhe Fito
 • Empire Gold: Mbaj dhe Fito
 • Giza Nights: Mbaj dhe Fito
 • Monedhat e nxehta: Hold & Fito
 • Imperial Fruits : 5 Linja
 • Legjenda e Cleopatra Megaways
 • Lion Gems : Hold & Fito
 • Luxor Gold : Hold & Fito
 • Pirate Chest: Hold and Win
 • Royal Coins 2: Hold & Fito
 • Royal Coins : Mbaj dhe Fito
 • Royal Fortunator : Mbaje dhe Fito
 • Royal Joker : Mbaje dhe Fito
 • Sevens & Fruta
 • Solar Queen
 • 3 Pots Riches
 • Wolf Land: Hold and Win
 • Crown and Diamonds : Mbaje dhe Fito
 • Monedhat Energy : Mbaj dhe Fito
 • Pearl Ocean : Mbaj dhe Fito

Promocioni Non-Stop Drop nga Playson në Melbet Casino është planifikuar të zgjasë deri më 31 dhjetor 2023. Të gjithë lojtarët e regjistruar mund të hyjnë në promovim. Thjesht hyni në llogarinë tuaj dhe luani ndonjë nga lojërat e listuara për mundësinë për të fituar!

Bonusi i mirëseardhjes së Melbet

Kodi promovues i Melbet NEWBONUS mund të përdoret nga të gjithë lojtarët e rinj kur regjistroni një llogari të re.

Kodi NEWBONUS u lejon lojtarëve të rinj të marrin bonusin më të madh të mirëseardhjes në kazino ose në librin sportiv.

Është e lehtë t'i bashkohesh kësaj faqeje bastesh, siç shpjegohet më poshtë:

 1. Përdorni lidhjet në këtë faqe për të shkuar në faqen zyrtare të Melbet .
 2. Klikoni butonin 'Regjistrimi' që shihet në krye të ekranit tuaj.
 3. Në formularin e regjistrimit, shkruani kodin NEWBONUS kur ju pyesni nëse keni një kod promocional.

Llogaria juaj e re tani është e hapur dhe ju mund të kërkoni bonusin tuaj të mirëseardhjes.

Në Kazino Melbet , bonusi i mirëseardhjes ndahet në pesë pjesë. Çdo pjesë e bonusit të lojtarit tuaj të ri vjen me rrotullime falas të kazinosë.

Bonusi dhe rrotullimet falas kreditohen në llogarinë tuaj si më poshtë:

 • 50% bonus depozite deri në 350 dollarë + 30 rrotullime falas
 • 75% bonus depozite deri në 350 dollarë + 40 rrotullime falas
 • Bonus depozite 100% deri në 350 dollarë + 50 rrotullime falas
 • 150% bonus depozite deri në 350 dollarë + 70 rrotullime falas
 • Bonus depozite 200% deri në 350 dollarë + 100 rrotullime falas

Nga pesë depozitat tuaja të para mund të kërkoni deri në 1750 dollarë bonus në Melbet Kazino përveç deri në 290 rrotullime falas.

Nëse zgjidhni bonusin sportiv, mund të kërkoni 130 dollarë ose ekuivalentin e monedhës. Kjo është 30% më shumë se oferta standarde e bonusit të lojtarit të ri.