Sign in

Melbet Casino lançon turneun Blackjack prej 5,000 €

Chris
07 sht 2023
Chris Horton 07 sht 2023
Share this article
Or copy link
 • Luaj blackjack në Melbet Casino këtë muaj për të fituar një aksion prej 5000 €
 • Promocioni i shtatorit ju lejon të fitoni para duke luajtur një sërë lojërash të ndryshme blackjack
 • Të gjithë lojtarët e regjistruar mund të marrin pjesë në këtë promovim
 • Ende për t'u regjistruar? Përdorni kodin promovues të Melbet NEWBONUS për të marrë një bonus mirëseardhjeje!
 • MelBet Kazino Blackjack Shtator
 • Kodi Promo dhe Regjistrimi i Melbet
Luaj blackjack në Melbet Casino këtë muaj si pjesë e promovimit të tyre Blackjack të shtatorit dhe mund të fitosh një pjesë prej 5,000 eurosh!

Faqja e njohur globale e basteve Melbet.com është e njohur për gamën e gjerë të promovimeve si dhe bonusin bujar të mirëseardhjes.

Luaj lojëra të zgjedhura blackjack këtë muaj dhe do të kesh mundësinë të fitosh një pjesë prej €5000!

Oferta është në dispozicion për të gjithë lojtarët e regjistruar. Nëse nuk jeni regjistruar ende, përdorni kodin promovues Melbet NEWBONUS kur bashkoheni në kazino për të filluar me deri në 1750 dollarë para bonus në kazino, përveç deri në 290 rrotullime falas!

MelBet Kazino Blackjack Shtator

Promocioni i Blackjack it të Shtatorit në Melbet Casino është i drejtpërdrejtë deri më 10 shtator. Thjesht luani lojëra të përzgjedhura të blackjack ut dhe do të merrni pikë.

Dhjetë lojtarët më të mirë në tabelën e liderëve kur të përfundojë promovimi do të fitojnë secili një pjesë të grupit të çmimeve prej 5,000 €.

Lojërat e pranueshme përfshijnë:

 • Blackjack i madh
 • Të gjitha bastet Blackjack
 • Blackjack Italian Cashback
 • Royale Blackjack 4
 • Soirée Blackjack 1

Lojtarët duhet të vënë bast një minimum prej 0,10 € për lojë dhe ju do të 100 pikë drejt tabelës së liderëve për çdo euro të plotë që shpenzohet.

Sigurohuni që të zgjidhni "Merr pjesë" në faqen e Ofertave kur jeni identifikuar në llogarinë tuaj për të zgjedhur këtë promovim.

Nëse nuk jeni regjistruar ende, lexoni për detaje të plota se si të hapni një llogari të re Melbet .

Kodi Promo dhe Regjistrimi i Melbet

Kodi promovues i Melbet NEWBONUS mund të përdoret gjatë regjistrimit.

Kodi NEWBONUS u lejon lojtarëve të rinj të marrin bonusin më të madh të mirëseardhjes në kazino ose në librin sportiv.

Është e lehtë të regjistrosh një llogari të re, siç shpjegohet më poshtë:

 1. Shkoni në faqen zyrtare Melbet duke përdorur lidhjet në këtë faqe.
 2. Klikoni butonin 'Regjistrimi' që shihet në krye të ekranit tuaj.
 3. Në formularin e shkurtër, shkruani kodin NEWBONUS kur ju pyesni nëse keni një kod promocional.

Llogaria juaj e re tani është e hapur dhe ju mund të kërkoni bonusin tuaj të mirëseardhjes.

Bonusi i Kazinosë Melbet është i ndarë në pesë pjesë. Çdo pjesë e bonusit vjen me rrotullime falas të kazinosë.

Bonusi dhe rrotullimet falas kreditohen në llogarinë tuaj si më poshtë:

 • 50% bonus depozite deri në 350 dollarë + 30 rrotullime falas
 • 75% bonus depozite deri në 350 dollarë + 40 rrotullime falas
 • Bonus depozite 100% deri në 350 dollarë + 50 rrotullime falas
 • 150% bonus depozite deri në 350 dollarë + 70 rrotullime falas
 • Bonus depozite 200% deri në 350 dollarë + 100 rrotullime falas

Nga pesë depozitat tuaja të para, një bonus maksimal prej 1750 dollarësh mund të kërkohet në kazino, si dhe 290 rrotullime falas.

Nëse zgjidhni bonusin sportiv, mund të kërkoni 130 dollarë ose ekuivalentin e monedhës. Kjo është 30% më shumë se oferta standarde e bonusit të lojtarit të ri!