Sign in
timer

This event has expired. Get theMelbet Promo Code

Melbet Casino nis turneun Bad Beat Poker 10,000 €

Chris
19 sht 2023
Chris Horton 19 sht 2023
Share this article
Or copy link
 • Luaj në Melbet Casino këtë muaj për të fituar një aksion prej 10,000 €
 • Turneu Bad Beat Poker ju lejon të fitoni një pjesë të një grupi çmimesh me pesë shifra
 • Të gjithë lojtarët e regjistruar mund të marrin pjesë në këtë promovim
 • Ende për t'u regjistruar? Përdorni kodin promovues të Melbet NEWBONUS për të marrë një bonus mirëseardhjeje!
Luaj poker në Melbet Casino këtë muaj dhe mund të fitosh një aksion prej 10,000 €!

Melbet.com është i disponueshëm në vende në të gjithë botën dhe është i njohur për gamën e gjerë të promovimeve si dhe bonusin bujar të mirëseardhjes.

Luaj poker këtë muaj dhe do të kesh mundësinë të fitosh një aksion prej €10,000!

Turneu Bad Beat Poker është i hapur për të gjithë lojtarët e regjistruar. Nëse nuk jeni regjistruar ende, përdorni kodin promovues të Melbet NEWBONUS kur hapni llogarinë tuaj për të kërkuar deri në 1750 dollarë para bonus në kazino, përveç deri në 290 rrotullime falas!

Si të luani Jackpot Poker Bad Beat

Promovimi Bad Beat Poker Jackpot në Melbet Casino është planifikuar të zhvillohet çdo fundjavë për një periudhë katër javore. Turneu filloi më 9 shtator 2023 dhe zgjat deri më 1 tetor 2023.

Për të fituar një pjesë të grupit të çmimeve prej 10,000 €, i cili ndahet në katër vazo javore prej 2,500 €, ju duhet të luani lojën slot të pranueshme në secilën prej fundjavave të tyre të pranueshme.

Të gjithë lojtarët që luajnë lojëra kualifikuese çdo fundjavë dhe vënë bast minimumin e stake kanë mundësinë të fitojnë një pjesë të parave të çmimit.

Nëse arrini Jackpot-in e Bad Beat, do t'ju garantohet një pjesë e çmimit të asaj jave.

Këtu janë lojërat e pokerit për të luajtur në çdo fundjavë kualifikuese:

 • Fundjavë # 1: Teen Patti 3 Card (minimumi stake 4 €, dora minimale - arrini një Flush)
 • Fundjavë #2: Casino Hold-Em (minimumi stake 4 €, dora minimale - arrini një Flush)
 • Fundjavë #3: Poker me tre letra (minimumi stake 4 €, dora minimale - arrini një Flush)
 • Fundjavë # 4: Poker Ruse (minimumi stake 1 €, dora minimale - arrini një set)

Bonusi i mirëseardhjes dhe regjistrimi i Melbet

Kodi promovues i Melbet NEWBONUS mund të përdoret kur regjistroheni në Melbet .

Kodi NEWBONUS u lejon lojtarëve të rinj të marrin bonusin më të madh të mirëseardhjes në kazino ose në librin sportiv.

Është e lehtë të regjistrosh një llogari të re, siç shpjegohet më poshtë:

 1. Përdorni lidhjet në këtë faqe për të shkuar në faqen zyrtare të Melbet .
 2. Klikoni butonin 'Regjistrimi' që shihet në krye të ekranit tuaj.
 3. Në formularin e regjistrimit, shkruani kodin NEWBONUS kur ju pyesni nëse keni një kod promocional.

Llogaria juaj e re tani është e hapur dhe ju mund të kërkoni bonusin tuaj të mirëseardhjes.

Në Kazino Melbet , bonusi i mirëseardhjes ndahet në pesë pjesë. Çdo pjesë e bonusit të lojtarit tuaj të ri vjen me rrotullime falas të kazinosë.

Bonusi dhe rrotullimet falas kreditohen në llogarinë tuaj si më poshtë:

 • 50% bonus depozite deri në 350 dollarë + 30 rrotullime falas
 • 75% bonus depozite deri në 350 dollarë + 40 rrotullime falas
 • Bonus depozite 100% deri në 350 dollarë + 50 rrotullime falas
 • 150% bonus depozite deri në 350 dollarë + 70 rrotullime falas
 • Bonus depozite 200% deri në 350 dollarë + 100 rrotullime falas

Nga pesë depozitat tuaja të para mund të kërkoni deri në 1750 dollarë bonus në Melbet Kazino përveç deri në 290 rrotullime falas.

Nëse zgjidhni bonusin sportiv, mund të kërkoni 130 dollarë ose ekuivalentin e monedhës. Kjo është 30% më shumë se oferta standarde e bonusit të lojtarit të ri.