Sign in

Si të merrni bonusin e Kazinosë Melbet

James
14 sht 2022
James Smith 14 sht 2022
Share this article
Or copy link
 • Udhëzues i thjeshtë për t'u regjistruar në Melbet Casino
 • Zbuloni se si të bashkoheni me Melbet dhe si të merrni bonusin e mirëseardhjes
 • Kodi promovues ekskluziv mund të marrë lojtarë të rinj deri në 1750 dollarë kur hapni një llogari!
 • Kodi Promocional i Kazinosë Melbet
 • Duke kërkuar bonusin e Kazinosë Melbet
Kazino Melbet ka mijëra lojëra për të zgjedhur, si dhe shumë oferta bonus dhe promovime speciale.

Kodi promovues i Melbet 130BET mund të përdoret kur hapni një llogari të re për të marrë një bonus mirëseardhjeje deri në 1750 dollarë.

Si lojtar i ri, kur të bëni depozitën tuaj të parë, mund të kërkoni gjithashtu deri në 290 rrotullime falas!

Do të gjeni lojëra kazino të klasit botëror në kazinonë Melbet , me lojëra elektronike, lojëra tavoline dhe lojëra kazino të drejtpërdrejta në dispozicion.

Kodi Promocional i Kazinosë Melbet

Kodi promovues i Melbet 130BET mund të përdoret gjatë regjistrimit.

undefined
Ky kod u lejon lojtarëve të rinj të marrin bonusin më të madh të mirëseardhjes në dispozicion.

Është e lehtë të hapësh një llogari të re dhe kërkon më pak se një minutë. Këtu është një udhëzues i shpejtë për të filluar në Melbet :

 1. Shkoni në Melbet.com duke përdorur lidhjet në këtë faqe. Ata ju çojnë direkt në kazinonë zyrtare të Melbet .
 2. Prekni butonin 'Regjistrimi' që shihet në krye të ekranit tuaj.
 3. Në formularin e shkurtër, shkruani kodin 130BET kur ju pyesni nëse keni një kod promocional të Melbet .

Llogaria juaj e re tani është e hapur dhe ju mund të kërkoni bonusin tuaj të kazinosë!

Duke kërkuar bonusin e Kazinosë Melbet

Pasi të keni hapur një llogari, ju mund të kërkoni pjesën e parë të bonusit tuaj sapo të bëni një depozitë. Kjo është gjithashtu shumë e lehtë për t'u bërë.

Ja se si të merrni bonusin:

 • Hyni në llogarinë tuaj të re.
 • Prekni "Llogaria ime" dhe zgjidhni një mënyrë pagese nga shumë opsione të disponueshme.
 • Zgjidhni sa para dëshironi të depozitoni dhe konfirmoni transaksionin.
 • Më pas do të merrni bonusin tuaj!

Bonusi i kazinosë Melbet është i ndarë në pesë pjesë. Çdo pjesë e bonusit vjen me rrotullime falas. Bonusi dhe rrotullimet falas kreditohen në llogarinë tuaj si më poshtë:

 • 50% bonus depozite deri në 350 dollarë + 30 rrotullime falas
 • 75% bonus depozite deri në 350 dollarë + 40 rrotullime falas
 • Bonus depozite 100% deri në 350 dollarë + 50 rrotullime falas
 • 150% bonus depozite deri në 350 dollarë + 70 rrotullime falas
 • Bonus depozite 200% deri në 350 dollarë + 100 rrotullime falas

Nga pesë depozitat tuaja të para, një bonus maksimal prej 1750 dollarësh mund të kërkohet në kazino, si dhe 290 rrotullime falas.