Sign in

Si të shkarkoni aplikacionin Melbet

Chris
14 sht 2022
Chris Horton 14 sht 2022
Share this article
Or copy link
 • Aplikacioni Melbet disponohet në Android dhe iOS
 • Shkarkimi falas ofrohet kur regjistroheni
 • Përdorni kodin promovues të Melbet 130BET për të marrë bonusin më të madh të mirëseardhjes në dispozicion!
 • Krijo një llogari Melbet
 • Shkarkimi i aplikacionit Melbet
 • Bonusi i aplikacionit Melbet
Aplikacioni Melbet është falas për t'u shkarkuar dhe disponohet në pajisjet Android dhe iOS .

Melbet është një faqe globale bastesh që ofron baste sportive, lojëra kazino dhe shumë më tepër për lojtarët në shumë vende të botës.

Regjistrohuni në Melbet.com me kodin promovues të Melbet 130BET për të marrë bonus deri në 1750 dollarë. Pasi të regjistroheni, mund të shkarkoni aplikacionin Melbet falas dhe të filloni të vendosni baste brenda pak minutash.

Në këtë faqe do t'ju tregojmë se si të merrni aplikacionin Melbet , si të hapni një llogari dhe si të filloni me bonusin më të madh të disponueshëm të mirëseardhjes.

Krijo një llogari Melbet

Përpara se të përdorni aplikacionin, ju duhet një llogari. Lojtarët e rinj mund të përdorin kodin promovues të Melbet 130BET kur bashkohen për të marrë një bonus deri në 1750 dollarë.

Për të krijuar llogarinë tuaj:

 1. Përdorni lidhjet në këtë faqe për të hyrë në faqen zyrtare të Melbet .
 2. Klikoni butonin 'Regjistrimi' dhe plotësoni formularin e shkurtër që ju kërkon të jepni adresën tuaj të emailit ose numrin e celularit. Ju gjithashtu mund të regjistroheni me një klik duke lidhur një llogari të mediave sociale.
 3. Kur pyeteni nëse keni një kod promocional, shkruani kodin 130BET në kutinë e dhënë. Duke përdorur këtë kod, ju mund të kualifikoheni për bonusin më të madh të disponueshëm.

Pasi të regjistroheni, mund të shkarkoni aplikacionin Melbet .

Shkarkimi i aplikacionit Melbet

Pasi të jeni regjistruar, klikoni butonin 'Aplikacioni' ose 'Aplikacioni i faqes në internet' që shihet në krye të ekranit tuaj.

Zgjidhni nëse dëshironi të shkarkoni aplikacionin Android ose iOS në pajisjen tuaj celulare.

Prekni butonin "Shkarko", më pas shkoni te menyja e cilësimeve dhe sigurohuni që të keni aktivizuar instalimin e aplikacionit nga seksioni "Instalo aplikacione të panjohura".

Pasi shkarkimi të përfundojë, trokitni lehtë mbi butonin "Instalo".

Pasi të jetë instaluar aplikacioni, mund të identifikoheni duke përdorur detajet e llogarisë tuaj Melbet dhe të filloni të vendosni baste dhe të luani lojëra kazino!

Bonusi i aplikacionit Melbet

Pasi të keni krijuar llogarinë tuaj dhe të instaloni aplikacionin celular, mund të kërkoni gjithashtu bonusin tuaj të mirëseardhjes Melbet .

Për të marrë bonusin tuaj:

 • Regjistrohuni duke përdorur udhëzimet e dhëna në këtë faqe
 • Sigurohuni që keni përdorur kodin 130BET kur ju pyesni nëse keni një kod promocional
 • Bëni depozitën tuaj të parë me para reale

Pasi ta keni bërë këtë, do të merrni një bonus depozite 100% me vlerë deri në 130 dollarë në librin sportiv. Kjo është 30% më shumë se bonusi maksimal standard prej 100 dollarësh ose ekuivalenti i monedhës.

Nëse dëshironi të kërkoni bonusin e kazinosë, kodi 130BET ju lejon të merrni një paketë bonusi me vlerë deri në $1750. Ju gjithashtu mund të merrni 290 rrotullime falas për t'i përdorur në lojërat e zgjedhura të kazinosë.