Sign in

Si të hyni në shkarkimin e aplikacionit Melbet

Chris
14 sht 2022
Chris Horton 14 sht 2022
Share this article
Or copy link
 • Zbuloni se si të shkarkoni aplikacionin Melbet
 • Shkarkimi falas i aplikacionit Melbet ofrohet kur regjistroheni
 • Lojtarët e rinj mund të marrin gjithashtu 1750 dollarë bonus kur përdorin kodin promovues të Melbet 130BET
 • Kodi promovues i aplikacionit Melbet
Aplikacioni Melbet është i disponueshëm në Android dhe iOS , duke ju lejuar të vendosni baste sportive ose të luani lojëra kazino në pajisjen tuaj celulare.

Një version celular i platformës së basteve Melbet mund të aksesohet në një pajisje celulare nëpërmjet shfletuesit tuaj celular. Përndryshe, ju mund të shkarkoni aplikacionin Melbet falas kur të regjistroheni në Melbet.com .

Shkarkimi i aplikacionit Melbet është pa pagesë për Android dhe iOS.

Nëse nuk jeni bashkuar ende në këtë faqe globale bastesh, përdorni kodin promovues të Melbet 130BET kur bashkoheni për të marrë një bonus me vlerë deri në 1750 dollarë. Pasi të jeni regjistruar, mund të merrni aplikacionin.

Këtu është një udhëzues i shpejtë për të shkarkuar aplikacionin Melbet :

 • Hyni në llogarinë tuaj Melbet
 • Prekni butonin 'App' që shihet në krye të ekranit tuaj
 • Zgjidhni Android ose iOS për të shkarkuar aplikacionin përkatës
 • Përndryshe, mund të futni numrin tuaj celular në kutinë e shfaqur në ekran për të marrë një lidhje SMS që ju dërgohet.

Pasi të keni instaluar aplikacionin, mund të përdorni gjithçka që Melbet ka për të ofruar. Mund të vendosni baste sportive, të luani lojëra kazino, të depozitoni fonde dhe të tërhiqni fitimet. Mbështetja e plotë e klientit është gjithashtu e disponueshme përmes aplikacionit Melbet .

Kodi promovues i aplikacionit Melbet

Përdorni Kodi promovues i 130BET për të marrë bonusin më të madh të disponueshëm kur hapni një llogari, qoftë nëpërmjet aplikacionit ose në faqen zyrtare të Melbet .

Duke përdorur kodin 130BET gjatë regjistrimit, ju mund të merrni një bonus ekskluziv të depozitave me vlerë deri në $1750.

Për të marrë bonusin tuaj:

 1. Hyni në faqen e internetit të Melbet duke përdorur lidhjet në këtë faqe dhe trokitni lehtë mbi butonin "Regjistrimi".
 2. Plotësoni formularin e shkurtër që kërkon numrin tuaj celular ose adresën e emailit. Përndryshe, ju mund të regjistroheni me një klik duke përdorur një llogari të mediave sociale.
 3. Kur ju pyesni nëse keni një kod promocional, shkruani kodin 130BET . Duke përdorur këtë kod, ju mund të merrni bonusin maksimal.

Pasi të jeni regjistruar, mund të merrni shkarkimin e aplikacionit Melbet dhe gjithashtu mund të merrni bonusin tuaj. Për të marrë bonusin, bëni depozitën tuaj të parë me para reale. Pasi ta keni bërë këtë, mund të merrni bonusin tuaj.

Mund të kërkohet deri në $130 bonus sportiv. Nëse nuk arrin të përdorësh kodin 130BET , mund të marrësh vetëm deri në 100 dollarë bonus depozite në librin sportiv.

Në kazino, mund të kërkohen deri në 1750 dollarë, përveç 290 rrotullimeve falas të kazinosë.